Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 0(554) 2998414

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hizmet Sözleşmesi

www.ondaemlakara.com internet sitesi bireysel emlak satan, emlakçı, emlak ofisleri ve inşaat firmalarını alıcılar ile buluşturmak amacı ile kurulmuş bir internet sitesidir..

Ondaemlakara herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki  durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: 

- Yanlış,hatalı, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

ondaemlakara.com'a üye girişi yaptığınızda; emlak sahipleri ile iletişime geçip, gayrimenkul satın alma veya kiralama yapabilirsiniz.. İlan sayfalarında ilan sahibi ile yapılacak olan mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim ondaemlakara sorumluluğunda değildir. sistemimize  e-posta adresinizi yada gsm numaranızı bırakarak, seçtiğiniz bölgelerdeki güncel emlak ilanlarından haberdar olabilirsiniz. ondaemlakara “Haber” bölümünden güncel emlak haberlerini ve projelerini takip edebilirsiniz.

Emlak arayan sistemimize talep bırakmış kullanıcılarımızın iletişim bilgileri Ondaemlakara kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır. Emlak ofislerimiz sizi arayarak bilgi verebilirler.

Sitemize üye olan kullanıcılar, üyelik başvuru formunda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek ondaemlakara.com'a üye olabilirler. ve bu şartları kabul etmiş sayılırlar.


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(554) 2998414

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.